System do fotodepilacji Remington IPL6780 iLight

Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 1 199,00 zł 1199.00
zawiera 23% VAT, bez kosztów dostawy
Cena w innych sklepach: 1 499,00 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni

Opis

System do fotodepilacji Remington IPL6780 iLight Face & Body

 24 miesiące gwarancji + 1 ROK

 
 

IPL6780 Face & Body

 

Oferowany towar pochodzi od polskiego dystrybutora Remington i jest przeznaczony na polski rynek, posiada europejską wtyczkę (nie jest to powszechny import z Wysp Brytyjskich).

Dodatkowa gwarancja producenta!  http://www.remington-europe.com/register

Ogólne warunki otrzymania przedłużonej gwarancji.
Rejestracji dokonać może we własnym imieniu osoba fizyczna, która ukończyła 14 lat, z wyłączeniem mieszkańców Wielkiej Brytanii, Irlandii, Ameryki Północnej i Południowej oraz Australii.

Aby uzyskac dodatkowy rok gwarancji, nalezy podac swoje imie, nazwisko, wiek, plec, poprawny adres e-mail, date i miejsce zakupu produktu oraz numer modelu. Numer modelu znajduje sie na tabliczce znamionowej urzadzenia.

Rejestracja w celu uzyskania Dodatkowej Gwarancji musi zostać dokonana w terminie 28 dni od daty zakupu produktu. Każdy produkt można zarejestrować tylko jeden raz.
Zastrzegamy sobie prawo odmowy przyznania Dodatkowej Gwarancji w przypadku naruszenia niniejszych warunków, podania nieprawdziwych danych lub próby dokonania technicznych nadużyć przy procesie rejestracji.

 

 

  IPL6780 Face & Body

Przygotuj się na trwałą redukcję owłosienia

Trwała redukcja owłosienia

Trwałe rezultaty już po 3 zastosowaniach**. ** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli do 94,3%, a średnio o 66% mniej włosów 12 miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie 3 zabiegów. Podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.

Nakładka do twarzy

Trwała redukcja owłosienia na twarzy i ciele*. * Dotyczy jedynie kobiecych włosów poniżej kości policzkowych.

* Tylko dla kobiet, do depilacji poniżej kości policzkowej
** Indywidualne rezultaty mogą się różnić. W próbach klinicznych, uczestnicy mieli średnio o 94,3% mniej włosów dwanaście miesięcy po zaledwie trzech zabiegach; podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia.
*** W porównaniu z poprzednim modelem

IPL6780_OPIS  

 

      i-LIGHT Prestige IPL6780 - PORADY:

PORADY DOTYCZĄCE ZABIEGU
 Zabiegi na ciele
Dla uzyskania najlepszych rezultatów, należy unikać nakładania się impulsów świetlnych. Wówczas miejsce poddawane zabiegowi nie otrzymuje impulsów intensywniejszych niż konieczne w celu powstrzymania wzrostu włosów. Takie postępowanie sprzyja maksymalnemu wykorzystaniu żarówki.
• Dla najlepszej skuteczności, zawsze wykorzystuj taki możliwie wysoki poziom intensywności, przy którym skóra nie odczuwa dyskomfortu. Można czuć ciepło na skórze, ale nie powinno się odczuwać dyskomfortu.
• W trakcie zabiegów można zauważyć, że kościste obszary, takie jak łokcie, podudzia i kostki, są bardziej wrażliwe. Jest to normalne i nie powinno być powodem do niepokoju. Aby uniknąć nadwrażliwości, spróbuj w trakcie zabiegu odciągać skórę od powierzchni kostnej.
 Zabiegi na twarzy
• Wypróbuj na małym fragmencie skóry - skóra twarzy zwykle jest wrażliwsza, przed zabiegiem wypróbuj działanie na małym fragmencie skóry. Patrz rozdział "Przetestuj i-LIGHT na swojej skórze", aby uzyskać szczegółowe informacje.
• W trakcie zabiegu pomagaj sobie lusterkiem - będziesz lepiej widziała skórę, która ma być poddana zabiegowi, unikniesz naświetlania ust i innych ciemnych punktów. Jeżeli odbite światło jest nieprzyjemne, możesz zamknąć oczy przed każdym rozbłyskiem lampy.
• PORADA: Dla lepszego kontaktu ze skórą, naciągaj skórę - kontur skóry w niektórych miejscach może utrudniać dobre przyleganie czujników do skóry. Może się okazać, że dla lepszego kontaktu ze skórą, dobrze będzie zawinąć górną wargę na zęby lub wypchnąć policzki językiem.

PIELĘGNACJA PO ZABIEGU
Po zabiegu można zauważyć pewne zaczerwienienie lub odczuć niewielkie podgrzanie skóry. Jest to normalne i szybko mija. Dla uniknięcia podrażnienia skóry po zabiegu należy przestrzegać następujących zaleceń:
• Unikaj wystawiania skóry na działanie słońca przez 24 godziny po zabiegu. Przez 2 tygodnie po każdym zabiegu chroń skórę stosując SPF 30.
• Przez co najmniej 2 tygodnie po ostatnim zabiegu, nie opalaj się zbyt długo na słońcu, nie korzystaj z solarium, ani nie stosuj samoopalaczy.
• Po zabiegu, staraj się, żeby skóra była czysta i sucha. Pij dużo wody w celu nawodnienia skóry. • Przez 24 godziny po zabiegu, nie pływaj, nie bierz gorących kąpieli, gorących pryszniców, nie korzystaj z łaźni parowych ani z sauny.
• W trakcie stosowania zabiegów, nie używaj depilacji (woskowanie, wyrywanie, nitkowanie lub kremy) - golenie jest dopuszczalne, ale dopiero po upływie 24 godzin po każdym zabiegu.
• Przez 24 godziny po zabiegu, nie stosuj kremów wybielających ani produktów perfumowanych.

LAMPA IMPULSOWA 150 000
• Lampa generuje 150 000 impulsów świetlnych, co oznacza, że nie będzie potrzebna jej wymiana.
• Żarówka w tym urządzeniu jest gwarantowana na cały okres gwarancji produktu, jak podano w karcie gwarancyjnej urządzenia.
• Jest bardzo mało prawdopodobne, aby żarówka się skończyła. Gdyby tak się zdarzyło, prosimy skontaktować się z lokalnym Centrum Obsługi Remington, który dokona wymiany.
Symptomy, że żarówkę należy wymienić:
• Wyświetlacz stanu lampy świeci się na żółto. W żarówce pozostaje 150 impulsów.
• Wyświetlacz stanu lampy miga na żółto: Żarówka jest pusta.

 CZYSZCZENIE URZĄDZENIA i-LIGHT

 OSTROŻNIE: Przed czyszczeniem urządzenia i-Light, upewnij się, że wyłącznik sieciowy jest wyłączony (OFF), a przewód zasilający jest odłączony od urządzenia.
• Regularne czyszczenie ma wpływ na optymalne rezultaty i długi czas pracy urządzenia.
• Do czyszczenia okna emisji impulsu używaj wyłącznie niestrzępiącej się ściereczki dołączonej do urządzenia i-LIGHT. Uważaj, aby nie zarysować lub podrapać okna emisji impulsu. Rysy i podrapania mogą zmniejszyć skuteczność urządzenia.
• W przypadku uporczywych plam, zwilż wacik spirytusem chirurgicznym lub alkoholem do nacierania, potrzyj okno i delikatnie wytrzyj niepylącą ściereczką. Do oczyszczenia nawiewów na rękojeści użyj małego ręcznego odkurzacza.
 OSTRZEŻENIE: Jeśli okno emisji impulsu jest pęknięte lub uszkodzone, nie wolno korzystać z urządzenia. Nie może być żadnych rys na szkle filtrującym ani na metalowej powierzchni wewnątrz głowicy zabiegowej.
 OSTRZEŻENIE: Wewnątrz urządzenia i-Light jest wysokie napięcie. Nie wolno go zanurzać w wodzie. Nie wolno czyścić urządzenia ani jego części pod bieżącą wodą lub myć w zmywarce.
Przechowywanie
• Przed odłożeniem do przechowania, wyłącz urządzenie, odłącz z sieci i pozwól mu przez 10 minut ostygnąć.
• Przechowuj w suchym miejscu, w temperaturze między 15°C i 35°C.

  • **Indywidualne efekty mogą się różnić. W próbach klinicznych przeprowadzonych na ciele, uczestnicy mieli średnio o 66% mniej włosów, dwanaście miesięcy po przeprowadzeniu zaledwie trzech zabiegów; podobne efekty obserwuje się po zastosowaniu profesjonalnych urządzeń do usuwania zbędnego owłosienia
     

     

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Produkty powiązane

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl