Formy płatności

Formy i sposoby płatności:

 • Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurierdostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 10 000 zł, płatność większych zamówień musi być realizowana przez przelewy bankowe (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie). Jeżeli to możliwe, towar o wartości powyżej limitu pobrania może być rozdzielony na dwie osobne przesyłki i wysłany na dwa razy, w odstępie jednego dnia.
 • Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Białymstoku.
 • Przelewem online (PayU): forma płatności elektronicznej obsługiwana przez PayU S.A. (RATY on-line, płać BLIK, mTransfer, Przelew24BZWBK, Pekao24Przelew, BPH, Inteligo, Nordea, iPKO, ING, Raiffeisen Polbank, Millennium, BGŻ, Kredyt Bank, Citi Handlowy, Deutsche Bank, Getin Bank, Invest Bank, Meritum Bank, Eurobank, Alior Bank, Alior Sync, Crédit Agricole). Więcej o systemie PayU.
 • Płatność kartami kredytowymi w panelu PayU - VISA, MasterCard.
 • Płacę Później - 30 dni PayU: Z tej metody płatności możesz skorzystać, jeżeli: składasz zamówienie o wartości 100 – 2 000 zł, przejdziesz pozytywnie automatyczną weryfikację danych. Po 30 dniach od zakupu spłata zostanie automatycznie rozłożona na 6 rat. Zanim to nastąpi, możesz skrócić okres spłaty do 3 miesięcy. Symulację spłaty znajdziesz pod linkiem.
 • Przelew natychmiastowy, BLIK, RATY ALIOR Bank(Podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.”)
 • Karty płatnicze w panelu Blue Media SA: * Visa * Visa Electron * MasterCard * MasterCard Electronic * Maestro
 • Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po wpłynięciu pieniędzy na nasze konto bankowe. Na życzenie wystawiamy faktury proforma. Czas wpłynięcia pieniędzy na nasze konto to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze chyba, że przelew wykonany jest z banku w którym mamy konto, wtedy pieniądze są u nas w ciągu 5-10 minut.
  Nasz numer konta bankowego widoczny jest w potwierdzeniu zamówwienia. 
 • Przelew z terminem płatności - warunki ustalane indywidualnie dla niektórych firm i instytucji. Zawsze wymagamy złożenia pisemnego zamówienia. Po wybraniu tej płatności należy skontaktować się z naszą firmą w celu ustalenia szczegółów zapłaty. 

 

Przelewy on-line, raty, Blik, karty płatnocze 

 

 Zaplac za 30 dni PayU

Przykład: Całkowita kwota pożyczki: 1000,00 zł, RRSO: 0,00%, oprocentowanie stałe 0%, całkowita kwota do zapłaty: 1000 zł, całkowity koszt: 0,00 zł (w tym: prowizja: 0 zł, odsetki: 0 zł, koszt ubezpieczenia: brak), 10 równych miesięcznych rat w wysokości/po: 100 zł. Warunki oferty: wg stanu na 21.11.2018 r. O dostępnych aktualnie okresach spłaty Pożyczki 0%, zgodnych z ofertą pożyczkodawców, Klient zostanie każdorazowo poinformowany przed zawarciem umowy o Pożyczkę 0%. Umowa o Pożyczkę 0% zawierana jest między pożyczkobiorcą a pożyczkodawcą tj. Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie lub mBank S.A. z siedzibą w Warszawie, lub Kreditech Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, pod warunkiem pozytywnej oceny zdolności kredytowej pożyczkobiorcy. Pożyczkodawca uprawniony jest do zaproponowania innego okresu kredytowania niż wnioskowany przez Klienta, jeśli wynika to z badania zdolności kredytowej Klienta. PayU S.A. z siedzibą w Poznaniu współpracuje z pożyczkodawcami i pośredniczy w zawieraniu ww. umów. Materiał ten nie stanowi oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego i ma charakter informacyjny. Szczegóły produktu Raty PayU 0% dostępne są tutaj.


Dane do przelewu:

PHU FORTECH sp. z o.o. spółka komandytowa 21-500 Biała Podlaska, ul. Fabryczna 5

Nr konta Bank Handlowy: 60 1030 1191 0000 0000 9147 1019

 -   w tytule przelewu należy podać numer zamówienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl